Wedstrijd 4.
Witac’89 2, de club uit Willemstad stond hoog in de rangschikking en het zou dus weer een aardige strijd worden om wat puntjes te pakken.
Kees begon de serie door tegen Martien netjes zijn zege veilig te stellen. In drie snelle games was de buit binnen. Tegen de andere Kees was het een ander kaliber. De geduchte tegenstander trok zijn trukendoos helemaal open, maar gelukkig wist onze Kees zijn spelletje te ontregelen en weer in drie spannende games de partij naar zich toe te trekken. Van Arthur verloor hij de 2e game, echter dat was ook het enigen minpuntje, want door de rest te winnen was zijn 100% toch een feit.
Vincent speelde tegen Artur de enige 5-gamer van de avond. Jammer genoeg was in de laatste game de pijp leeg en moest hij het hoofd buigen. Tegen Martien ging het crescendo. Met 12-10 won hij de eerste en daarna met 11-6 en 11-2 de rest. Van Kees won hij nog een game, maar kwam net te kort in de resterende. Met verlies sloot hij zijn serie af.
In de dubbel van Kees&Ad tegen Arthur&Kees konden wij geen vuist maken. In drieën ging de set verloren en ook dat leverde dus geen punt op.
Ook Ad deed zijn uiterste best tegen Kees, maar kon niet op tegen het sterke spel van zijn tegenstander. In drieën moest hij capituleren. Tegen Arthur lukte het iets beter. In game 1 was hij kansloos en in de laatste 2 haalde hij 7 punten. Toch niet slecht. Ook tegen Martien speelde hij goed, maar met 4, 9 en 7 punten moest hij genoegen nemen.
Al met al staan we met 4-6 verlies in de onderste regionen en moeten er fors tegenaan.
Procentenberekening: | Senioren | Team 3 | 6e klas C |
Sets | Gespeeld | Gewonnen | % |
Kees de Blaey | 9 | 8 | 88,89% |
Jaap van Wieringen | 3 | 2 | 66,67% |
Vincent Klap | 6 | 3 | 50,00% |
Alexander Kraan | 6 | 2 | 33,33% |
Ad Sgroot | 12 | 0 | 0,00% |
Rienk Janssens | 0 | 0 | |
Zelf met 2 man | 0 | 0 | |
Tegenstander met 2 man | |||
Totaal aantal sets: | 36 | 15 | 41,67% |
Gespeelde rondes: | 4 | ||
Dubbelspelen: | 4 | 2 | 50,00% |