Wedstrijd 10.
Ook met Rienk kwamen we mooi op tijd in St. Willebrord om onze laatste wedstrijd af te werken tegen het team van The Back Hands.
In tegenstelling tot de vorige ontmoeting ging Kees voortvarend van start door de winst te pakken van Christel die verwoed tegenstand bood, maar in drieën was het hosanna. Tegen Marcel ging het moeizamer want om en om werden de games verdeeld en gelukkig ging hij met de laatste aan de haal en won hij ook deze set. Van Dominiek won hij nipt game 1 en die had vervolgens geen enkel idee meer hoe te spelen en was dan ook niet meer in staat om genoeg tegenstand te bieden. Met de 100% was Kees zeer in zijn nopjes.
In deze laatste wedstrijd was Rienk eigenlijk tegen zichzelf aan het spelen, want tegen Marcel had hij 5 games nodig om de set naar zich toe te trekken. In de zinderende 5e game wist hij er met het angstzweet op de slapen een 17-15 winst uit te slepen en had de winst toch op zak. Ook tegen Dominiek ging het moeizaam en speelde hij eveneens de 5 volle games, maar helaas kwam hij toch tekort en moest hij zijn 2e verliespartij in de competitie incasseren. Tegen Christel moest hij er eerst weer diep door en ondanks verkies van de 2e game won hij de laatste en gunde hij zijn tegenstandster nog 5 punten. Hij was blij dat het zo was afgelopen met de druk die op zijn schouders rustte.
Christel&Dominiek speelden de dubbel tegen Rienk&Vincent en ook daarvoor hadden onze dubbelspecialisten 4 games nodig om het felbegeerde punt te scoren. Alleen de 2e game werd ingeleverd, maar voor de rest liep alles op rolletjes.
Vincent speelde in zijn eerste set, tegen Dominiek, ook het volle aantal games, met dien verstande dat deze tegenstander net een maatje te groot was en hij nog 3 punten haalde in de laatste game met verlies van de partij als gevolg. Van Christel won hij de eerste 2 games, verloor de 3e nipt en gunde in de laatste zijn opponente nog 4 punten zodat zijn punt in de pocket zat. In de derde van het totaal van slechts drie 3-gamers wist hij netjes van Marcel te winnen en liet hij tegenstander met 9, 4 en 8 punten afscheid nemen. Ook hij was tevreden met het behaalde resultaat van zijn inspanningen.
Na afloop namen we afscheid van de Willebrorders na nog gezellig wat nagepraat en genuttigd te hebben. Met 3e plaats in deze competitieronde kunnen we zeggen dat we het goed gedaan hebben als team en volgend seizoen gaan we er weer lekker tegenaan. Gelukkig konden we dit keer de competitie zonder al te veel strubbelingen afspelen en hopelijk zal dat voortaan ook zo zijn. Het was een leuk seizoen.
Procentenberekening: | Senioren | Team 3 | 6e klas C |
Sets | Gespeeld | Gewonnen | % |
Rienk Janssens | 18 | 16 | 88,89% |
Vincent Klap | 21 | 14 | 66,67% |
Kees de Blaey | 18 | 12 | 66,67% |
Jaap van Wieringen | 6 | 3 | 50,00% |
Alexander Kraan | 6 | 2 | 33,33% |
Ad Sgroot | 21 | 2 | 9,52% |
Zelf met 2 man | 0 | 0 | |
Tegenstander met 2 man | |||
Totaal aantal sets: | 90 | 49 | 54,44% |
Gespeelde rondes: | 10 | ||
Dubbelspelen: | 10 | 5 | 50,00% |