View My Stats

TTVYERSEKE

TAFELTENNISVERENIGING YERSEKE

  
  
  • Website Laatst Gewijzigd op zaterdag 19 mei 2018, 20:58:26.
Dutch English French German Greek Italian
Game11 Banner
logo butterfly “SponsorKliks,

 

 

 

Bestuursledenbestand TTV Yerseke     Vanaf 1 augustus 1974.
Onofficieel werd van 01-08-1974 tot 25-01-1982 alles verzorgd door C.P. de Blaey en C. Bakker    
Op 25-01-1982 werd het eerste bestuur benoemd en werd de club ingeschreven bij de K.v.K.    
             
      Bestuurslid: Voorzitter: Secretaris: Penningmeester: Inv. Best. lid:
1 Peter van Iwaarden van 25-1-1982 25-1-1982      
  (opgevolgd door     19) tot   3-6-1986      
  en van   24-5-1996      
    tot 28-5-2004 28-5-2004      
2 Kees de Blaey van 25-1-1982   25-1-1982 1-6-1982  
  (opgevolgd door         ) tot       3-6-1986  
  en van       14-11-1987  
    tot          
3 Sjaak Tange van 25-1-1982 3-6-1986      
  (opgevolgd door     12) tot 27-5-1992 28-11-1991      
  en van 28-5-1999 28-5-2004      
  (opgevolgd door     21) tot 10-6-2011 10-6-2011      
4 Fred van den Boomgaard van 25-1-1982 28-11-1991   3-6-1986  
  (opgevolgd door     17) tot 2-6-2000 24-5-1996   14-11-1987  
5 Jan Tange van 25-1-1982     25-1-1982  
  (opgevolgd door       6) tot 1-6-1982     1-6-1982  
6 André Steketee van 1-6-1982       11-6-1986
  (opgevolgd door       9) tot 12-6-1985       1-6-1988
  en van 1-6-1988        
  (opgevolgd door     10) tot 1-6-1990        
7 Jos Luteyn van         25-14-82
  (opgevolgd door       8) tot         10-1-1983
8 Rien Sinke van         10-1-1983
  (opgevolgd door       6) tot         11-6-1986
9 Ko Minnaard van 12-6-1985        
  (opgevolgd door       6) tot 1-6-1988        
10 Chris Koole van 1-6-1990       1-6-1988
  (opgevolgd door      11) tot 28-11-1991       1-6-1990
11 Jan Overbeeke van 27-5-1992 10-6-2011     1-6-1990
  (opgevolgd door          ) tot         27-5-1992
12 Marc Kamp van 27-5-1992        
  (opgevolgd door      15) tot 26-5-1995        
13 Jaap Blok van         27-5-1992
  (opgevolgd door      14) tot         21-5-1993
14 Emiel Tromp van 30-5-1997       21-5-1993
  (opgevolgd door        3) tot 28-5-1999       30-5-1997
15 Marcel Prevo van 26-5-1995        
  (opgevolgd door      14) tot 30-5-1997        
16 François Butijn van         30-5-1997
  (opgevolgd door      18) tot         2-6-2000
17 Jan-Willem Koutstaal van 2-6-2000        
  (opgevolgd door      18) tot 31-12-2004        
18 Paul Steketee van 1-1-2005       20-6-2003
  (opgevolgd door      23) tot 31-12-2016       31-12-2004
19 Armand van den Berge van 28-5-2004        
  (opgevolgd door      20) tot 31-12-2006        
20 Danny Tange van 1-1-2007       1-1-2005
  (opgevolgd door      22) tot 31-12-2012       31-12-2006
21 Jaap van Wieringen van 10-6-2011        
  (opgevolgd door      24) tot 26-5-2017        
22 Youri van Dijken van 31-5-2013        
  (opgevolgd door          ) tot          
23 Adrian Slabbekoorn van 26-5-2017        
  (opgevolgd door          ) tot          
24 Koen Keijman van 26-5-2017        
  (opgevolgd door          ) tot