View My Stats

TTVYERSEKE

TAFELTENNISVERENIGING YERSEKE

  
  
  • Website Laatst Gewijzigd op zaterdag 19 mei 2018, 20:58:26.
Dutch English French German Greek Italian
Game11 Banner
logo butterfly “SponsorKliks,

 

 

 

Overzicht winnaars clubkampioenschappen          ( 1e maal gehouden in 1978) 

  Senioren (A-klas)   Junioren  (B-klas)
1978  Sjaak Tange      1978  Hans Verwijs
1979   Sjaak Tange    1979  Peter van Iwaarden
1980    Sjaak Tange      1980    Jan Tange
1981 Jan Tange     1981    Fred van den Boomgaard
1982     Chris Koole     1982    Harry Neels
1983     Adri  Tange     1983     Boudewijn Ruissaard
1984  Peter van Iwaarden      1984    Tonnie Sinke
1985      Sjaak Tange     1985    Dave Sandee
1986  Sjaak Tange      1986   ( niet gespeeld )
1987   Sjaak Tange     1987   Jan Overbeeke
1988   Sjaak Tange      1988    Boudewijn Ruissaard
1989  Peter van Iwaarden    1989    Jan Overbeeke
1990  Sjaak Tange   1990    Dirk Poortvliet
1991    Sjaak Tange    1991      Dirk Poortvliet
1992  Sjaak Tange    1992      Arno Tange
1993   Peter van Iwaarden    1993   Emiel Tromp
1994   Sjaak Tange  1994       Antonis Riedijk
1995   Peter van Iwaarden  1995 Marcel Prevo
1996 Peter van Iwaarden   1996   Antonis Riedijk
1997  Peter van Iwaarden      1997   Martijn van Iwaarden
1998  Emiel Tromp   1998  Martijn van Iwaarden
1999 Sjaak Tange    1999   Robin Mol
2000   Emiel Tromp     2000    Jacky Tange
2001 Marcel Prevo  2001  Jan Cornelisse
2002  Peter van Iwaarden 2002  Jan Cornelisse
2003 Sjaak Tange    2003   Jan Cornelisse
2004  Sjaak Tange  2004  Hans Steketee
2005  Sjaak Tange 2005 Danny Tange
2006  Danny Tange 2006 Peter Janse
2007 Danny Tange 2007 Martin van der Jagt
2008 Danny Tange 2008 Koen Keijman
2009 Sjaak Tange 2009 Herbert Keijman
2010 Danny Tange 2010 Corné Steketee
2011 Danny Tange 2011 Jurian de Kraker
2012 Paul Steketee 2012 Jurian de Kraker
2013 Marcel Prevo 2013 Corné Steketee
2014 Jurian de Kraker 2014 Corné Steketee
2015 Jurian de Kraker 2015 Adrian Slabbekoorn
2016 Jurian de Kraker 2016 Jurian de Kraker
2017 Herbert Keijman 2017 A.klas: Jaap-Jan Bart    B.klas: Ryan Krijger